Německý jazyk
Anglický jazyk
Český jazyk
, svátek má
Oslavy 115. výročí GVH Louny

Vážení absolventi, vážení přátelé GVH Louny,
školní rok 2010/2011 bude ve znamení 115. výročí založení Gymnázia Václava Hlavatého v Lounech. Finále oslav tohoto výročí bude 18. 6. – 19. 6. 2011. Těšíme se na setkání s absolventy, kolegy, zaměstnanci a přáteli lounského gymnázia.
Ke 115. výročí GVH Louny chystáme vydání knihy „Dějiny gymnázia v Lounech – 115 let v životě školy”. Autorský tým pracuje ve složení:

  • PhDr. Karel Mareš - editor připravované knihy, vyučující historie - GVH Louny
  • PhDr. Bohumír Roedl - ředitel Státního okresního archivu Louny
  • Mgr. Jaroslav Řeřicha - vyučující historie - GVH Louny
  • Mgr. J. M. Valt - vyučující výtvarné výchovy - GVH Louny
  • Dr. Milan Rieger - ředitel GVH Louny

KNIHA O DĚJINÁCH GYMNÁZIA V LOUNECH

Prosíme absolventy našeho gymnázia, aby si přečetli dopis J. Čásy k vydání uvedené knihy. K dnešnímu dni - 31. 5. 2011 - bylo vydání knihy podpořeno částkou 90 611,- Kč. Děkujeme donátorům a věříme, že vydání knihy podpoří také další absolventi Gymnázia Václava Hlavatého v Lounech.
Jaroslav Čása, fond pro finanční podporu vydání knihy
(tel.: 777 326 384, redakce@lounskymesicnik.cz)

VÝZVA ABSOLVENTŮM GYMNÁZIA V LOUNECH

Ředitelství gymnázia společně s přáteli školy připravují k vydání unikátní KNIHU O DĚJINÁCH GYMNÁZIA V LOUNECH. Kniha by měla být vydána ke 115. výročí založení školy, které se bude slavit v červnu roku 2011. Pro tuto publikaci bychom potřebovali co nejvíce informací, dokumentů, vzpomínek, fotografií a kontaktů na absolventy apod.
Prosíme touto cestou všechny, kteří jsou ochotni nějak pomoci, aby se spojili s vedením gymnázia a nabídli své zážitky nebo fotografie. Sběr dat a dokumentů bude sloužit nejen jako případná příloha do knihy ale plánujeme také výstavu při oslavách v příštím roce a zároveň bychom kompletovali co možná nejvíc archiv školy.
Předem vám všem vřele děkujeme za vaši ochotu věnovat nám váš drahocenný čas. Naším cílem je skutečně reprezentativní kniha, na kterou budou pyšní všichni ti, kteří v Lounech na gymnáziu studovali.
Jaroslav Čása, fond pro finanční podporu vydání knihy
(tel.: 777 326 384, redakce@lounskymesicnik.cz)

SPORTOVNÍ KLÁNÍ PRO ABSOLVENTY

Při příležitost oslav 115. výročí založení gymnázia nabízí kabinet tělesné výchovy pro absolventy školy turnaj ve volejbale a florbale. Pokud budete mít chuť, přijďte dne 18. června 2011 od 9.00 hod. do tělocvičny školy, kde bude provedeno sestavení družstev a provedeno losování. Zahájení turnaje v 9.30 hod., předpokládané ukončení ve 12.30 hod. Podrobné informace si můžete přečíst zde. Na turnaje se však přihlaste do 17. června do 12.00 hodin na adresu jelinkova@glouny.cz.

Program oslav 115. výročí GVH Louny
Divadlo J. Vrchlického v Lounech - 18. června 2011 - 14.00 hod.
Obraz jeviště Divadla J. Vrchlického - oslavy 115. výročí GVH Louny
Děkujeme sponzorům a dárcům 115. výročí GVH

Krajský úřad Ústeckého kraje

Město Louny

Donátoři z řad absolventů GVH Louny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plakát - tvorba studentů
© 2008 MIRI → poslední aktualizace