Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

ROZPIS ŽÁKŮ - ÚSTNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKA - školní rok 2016/2017

TERMÍN: 16. 5. - 19. 5. 2017

 

 

Třída: 4.A4 (rok nástupu 2013)

Předseda: Mgr. Marie Sachetová

Místopředseda: Mgr. Jaroslav Řeřicha

Třídní: Mgr. Hana Vorlová

Místnost: 32 - 2.A8 - Ře

 

úterý 16. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nikola Holá

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Ch Cs/Kru/

 

pr.- Bi Pos/Kru/

Dominika Peterková

 

sp.- Aj Číž/Stá/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Ch Cs/Kru/

 

pr.- Bi Pos/Kru/

Sára Plašilová

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Ch Cs/Kru/

 

pr.- Bi Pos/Kru/

Lenka Staňková

 

sp.- Aj Číž/Stá/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Ch Cs/Kru/

 

pr.- Bi Pos/Kru/

Denní porada vyučujících: 12:50

 

úterý 16. 5. 2017 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

David Blažek

pr.- D Ře/Zá/

 

pr.- Ch Cs/Kru/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Tomáš Blovský

 

pr.- Aj Stá/Číž/

 

pr.- Ch Cs/Kru/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Petr Benda

 

pr.- Aj Číž/Stá/

 

pr.- Dg Zla/Ri/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Vendula Zrůstová

 

pr.- Aj Stá/Číž/

 

pr.- Dg Zla/Ri/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Denní porada vyučujících: 17:25

 

středa 17. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Balatková

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- D Ře/Zá/

 

pr.- Z Ve/St/

Ladislav Nový

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- D Ře/Zá/

 

pr.- Z Ve/St/

Kristýna Švingrová

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- D Ře/Zá/

 

pr.- Z Ve/St/

Kamila Titlbachová

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- D Ře/Zá/

 

pr.- Z Ve/St/

Denní porada vyučujících: 12:30

 

středa 17. 5. 2017 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Dejlová

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

pr.- Aj Číž/Stá/

Martin Batala

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- I Še/Ri/

Marie Šťastná

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- Bi Pos/Kru/

Denní porada vyučujících: 16:55

 

Jana Knichalová – bude maturovat ve středu 17.5.2017 odpoledne se třídou 4.A4:
    ZSV – Vch, Tu – příprava 14:55-15:10, zkoušení 15:10-15:25
    Bi – Kru, Pos – příprava 16:25-16:40, zkoušení 16:40-16:55

 

čtvrtek 18. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristýna Adamková

sp.- Aj Stá/Číž/

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

Vít Kovačka

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- I Še/Ri/

Daniela Přibylová

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- I Še/Ri/

Lukáš Turner

 

sp.- Aj Číž/Stá/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- D Ře/Zá/

Denní porada vyučujících: 12:30

 

čtvrtek 18. 5. 2017 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michal Havlík

pr.- I Še/Ri/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Aj Číž/Stá/

Magdaléna Janoušková

 

pr.- I Še/Ri/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Aj Číž/Stá/

Lukáš Jirůšek

 

pr.- I Še/Ri/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Aj Stá/Číž/

Denní porada vyučujících: 16:30

 

pátek 19. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristýna Zelená

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- D Ře/Zá/

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Markéta Ondráčková

 

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- Nj Číž/Sl/

 

sp.- Aj Číž/Stá/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Karel Tomšík

 

pr.- M Ri/Še/

 

pr.- Nj Číž/Sl/

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Tomáš Plaček

 

pr.- Bi Pos/Kru/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

sp.- Aj Stá/Číž/

 

sp.- Čj Vo/Kra/

Denní porada vyučujících: 12:40

 

pátek 19. 5. 2017 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniela Patzaková

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Aj Číž/Stá/

 

pr.- I Še/Ri/

Marek Slezák

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Aj Číž/Stá/

 

pr.- I Še/Ri/

Gabriela Vaňková

 

sp.- Čj Vo/Kra/

 

pr.- Aj Stá/Číž/

 

pr.- I Še/Ri/

Denní porada vyučujících: 16:25

 

 

Třída: 8.A8 (rok nástupu 2009)

Předseda: Mgr. Tomáš Volmut

Místopředseda: Mgr. Jana Honsová

Třídní: Mgr. Zdeněk Zákutný

Místnost: 28 - 4.A8 - Še

 

úterý 16. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lenka Procházková

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Aj Stá/Ho/

Karolína Říhová

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Aj Ho/Stá/

Stanislava Berglová

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Aj Ho/Stá/

Denní porada vyučujících: 11:50

 

úterý 16. 5. 2017 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Romana Švarcová

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- Nj Vo/Sl/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

Thuy Trang Phamová

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Aj Ho/Stá/

Jana Krausová

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Aj Stá/Ho/

Denní porada vyučujících: 16:35

 

středa 17. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Dolečková

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Ch Kru/Cs/

 

sp.- Aj Stá/Ho/

 

pr.- Fj Kra/Ca/

Monika Kőrösová

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Bi Kru/Pos/

 

sp.- Aj Ho/Stá/

 

pr.- Fj Kra/Ca/

Trang Tongová

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Bi Kru/Pos/

 

sp.- Aj Stá/Ho/

 

pr.- Fj Kra/Ca/

Denní porada vyučujících: 11:45

 

středa 17. 5. 2017 odpoledne

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jiří Krátký

pr.- I Še/Ri/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Fj Kra/Ca/

Tomáš Hons

 

pr.- I Še/Ri/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- F Stu/Zr/

Lubomír Musil

 

pr.- I Še/Ri/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- F Stu/Zr/

Denní porada vyučujících: 16:30

 

čtvrtek 18. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ladislav Bušák

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- D Zá/Ře/

 

sp.- Nj Vo/Sl/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

Veronika Drexlerová

 

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- D Zá/Ře/

 

sp.- Aj Ho/Stá/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

Beáta Paurová

 

pr.- Z Ve/St/

 

pr.- Fj Kra/Ca/

 

sp.- Aj Stá/Ho/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

Denní porada vyučujících: 11:35

 

čtvrtek 18. 5. 2017 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ondřej Mareš

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- I Še/Ri/

Jan Pekárek

 

pr.- Nj Vo/Sl/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- I Še/Ri/

Daniel Skrbek

 

pr.- Aj Stá/Ho/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- I Še/Ri/

Denní porada vyučujících: 16:40

 

pátek 19. 5. 2017 dopoledne

8:00

9:00

10:00

11:00

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adam Beneš

 

sp.- Aj Ho/Stá/

 

pr.- Zsv Vch/Tu/

 

pr.- I Še/Ri/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

Gabriela Šilhartová

 

sp.- Aj Stá/Ho/

 

pr.- Ch Kru/Cs/

 

pr.- Z Ve/St/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

Eva Bendová

 

pr.- Nj Vo/Sl/

 

pr.- Ch Kru/Cs/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

Denní porada vyučujících: 11:35

 

pátek 19. 5. 2017 odpoledne

13:00

14:00

15:00

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Parýzková

 

pr.- Aj Stá/Ho/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- F Stu/Zr/

Ivana Šimíčková

 

pr.- Aj Stá/Ho/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Bi Kru/Pos/

Lucie Mihalčíková

 

pr.- Aj Stá/Ho/

 

sp.- Čj Zá/Ho/

 

pr.- Fj Kra/Ca/

Denní porada vyučujících: 15:45

uloženo 25. 4. 2017 9:47

Zpracováno v systému Bakaláři