Družstvo GVH Louny
kategorie 2. stupeň ZŠ
1. místo - okresní přebor
ŠACHY
Diplom za 1. místo - družstvo GVH Louny kategorie 2. stupeň ZŠ - šachy - okresní přebor. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
kategorie SŠ
3. místo - okresní přebor
ŠACHY
Diplom za 3. místo - družstvo GVH Louny kategorie SŠ - šachy - okresní přebor. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
Družstvo dívek
kategorie V
1. místo - krajské kolo
PŘESPOLNÍ BĚH
Diplom za 1. místo - dívky kategorie V - přespolní běh - krajské kolo. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
kategorie IV
3. místo - okresní kolo
Diplom za 3. místo - dívky kategorie IV - přespolní běh - okresní kolo. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
Družstvo chlapců
kategorie III
2. místo - okresní kolo
Diplom za 2. místo - chlapci kategorie III - přespolní běh - okresní kolo. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
3. místo - krajské kolo
SAP
Diplom za 3. místo - dívky - SAP - krajské kolo. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
1. místo - okresní kolo
SAP
Diplom za 1. místo - dívky - SAP - okresní kolo. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
SAP
Diplom za 1. místo - hoši - SAP - okresní kolo. Obrázek lze kliknutím zvětšit!
Úspěchy žáků GVH Louny - školní rok 2017/2018

OKRESNÍ PŘEBOR ŠKOL V ŠACHU - kategorie - 2. stupeň ZŠ a SŠ

23. 11. 2017 - DDM Postoloprty

V okresním přeboru škol v šachu kategorie II (2. stupeň základních škol včetně žáků nižších ročníků osmiletého gymnázia) obsadilo družsvo GVH Louny 1. místo a postupuje do krajského kola soutěže. V kategorii středních škol obsadilo naše družstvo 3. místo.
V kategorii II reprezentovalo GVH Louny družstvo ve složení M. Černíček, J. Udržal, A. Žáčik, Y. El FremM. Křivan. Družstvo v kategorii středních škol nastoupilo ve složení Z. Košťál, E. El Frem, M. Aksamit a J. Vohánka.
Prohlédněte si diplom za 1. místo - kategorie II, diplom za 3. místo - kategorie SŠ, pořadí jednotlivců v jednotlivých kategoriích.
Děkujeme všem žákům GVH Louny za vzornou reprezentaci gymnázia a blahopřejeme družstvu žáků v kategorii II k postupu do krajského kola. Krajské kolo bude 23. ledna 2018 v Litoměřicích.

Mgr. V. Zlatohlávek - garant soutěže

BOBŘÍK INFORMATIKY 2017- školní i celostátní kolo soutěže

6. 11. 2017, 13. - 15. 11. 2017 GVH Louny

Na Gymnáziu v Lounech v uplynulých dnech proběhl lov bobrů. Abychom předešli protestům ze strany všech milovníků a ochránců přírody, hned raději doplníme, že naši studenti lovili Bobříka informatiky, tedy účastnili se národního kola soutěže, v níž odpovídali na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Prostě: informatika není totéž co ovládání počítače. Bobřík byl loven několika věkovými skupinami. Ti nejzdatnější a nejzkušenější lovci mohli ulovit až 240 bodů, úspěšným lovcem se stal každý, kdo získal alespoň 150 bodů. Celkem se v České republice soutěže zúčastnilo 74518 žáků, z toho bylo 135 žáků našeho gymnázia. Děkujeme našim žákům za účast v soutěži a blahopřejeme k pěkným výsledkům především úspěšným řešitelům, těch bylo 64. Jak dopadli naši nejlepší lovci? Podívejte se do následující tabulky.

Celostátní kolo - BOBŘÍK INFORMATIKY - tabulka
Mgr. Z. Zákutný - vyučující informatiky

PŘESPOLNÍ BĚH - kategorie V dorostenky, dorostenci - krajské kolo

11. 10. 2017 - Ústí nad Labem

V krajském kole přespolního běhu reprezentovalo naše gymnázium v kategorii V družstvo dorostenek ve složení Z. Porubčanová, A. Porubčanová, B. Jandová, A. Macasová, T. Dörflerová a T. Pilmajerová. S velkou převahou zvítězila ve své kategorii Z. Porubčanová, společně s dalšími výbornými výkony našich běžkyň přivedla družstvo GVH Louny k cennému vítězství. Prohlédněte si diplom za 1. místo dorostenek.
Družstvo dorotenců našeho gymnázia ve složení J. Kozumplík, D. Kolomiyets, M. Čonka, F. Antropius, T. DudaR. Cvešpr obsadilo ve velmi silné konkurenci pěkné 4. místo. Blahopřejeme oběma družstvům k vynikajícímu umístění, děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia. O pořadí družstev rozhodoval součet pořadí prvních čtyř běžců z každého družstva.

Krajské kolo - přespolní běh - tabulka
Mgr. M. Ságlová, Mgr. J. Jelínková - vyučující tělesné výchovy

PŘESPOLNÍ BĚH - okresní kolo

5. 10. 2017 - Krásný Dvůr

V okresním kole přespolního běhu reprezentovala naše gymnázium dvě družstva v kategoriích
→  IV. D - B. Parmová, M. Sainerová, A. Ahmad, V. Götzlová a D. Popová;
→  III. H - D. Antoš, M. Holienka, P. Hausner, V. Horčička, M. ThiebautJ. Frolík;
Děkujeme našim žákům za vzornou reprezentaci gymnázia. Blahopřejeme družstvu dívek k zisku bronzové medaile (prohlédněte si diplom za 3. místo). V kategorii III obsadilo družstvo chlapců 2. místo (nahlédněte diplom za 2. místo), blahopřejeme.

Okresní kolo přespolního běhu

Středoškolský atletický pohár - krajské kolo

3. 10. 2017 - Bílina

Krajské kolo 36. ročníku Středoškolského atletického poháru kategorie V (dívky, hoši) se konalo v úterý 3. 10. 2017 na lehkoatletickém stadionu v Bílině. Okres Louny reprezentovalo družstvo dívek a chlapců z našeho gymnázia. V silné konkurenci si obě družstva vedla velice dobře, družstvo dívek obsadilo ve své kategorii výborné 3. místo - prohlédněte si diplom dívek za 3. místo, družstvo chlapců skončilo na 5. místě. Oběma družstvům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia.
Reprezentantky GVH Louny v krajském kole:
K. Taušková, B. Trávníčková, A. Porubčanová, M. Štruplová, N. Beckertová, Z. Porubčanová, A. Koubková, H. Nováčková, A. Planičková, A. KrpcováM. Košová.
V krajském kole repretentovali GVH Louny:
A. Drhlík, A. Račko, F. Snopek, M. Vraný, M. Grund, D. Kolomiyets, M. TvrdíkJ. Trkovský.

Krajské kolo SAP 2017 - dorostenky, dorostenci
Mgr. J. Jelínková, Mgr. M. Ságlová - vyučující tělesné výchovy

Středoškolský atletický pohár - okresní kolo

21. 9. 2017 - Meziboří

Společné okresní kolo Středoškolského atletického poháru se pro okresy Louny a Most konalo na lehkoatletickém stadionu v Meziboří. V V. kategorii dívek i chlapců zvítězila družstva GVH Louny a postupují do krajského kola soutěže. Blahopřejeme k postupu a výborným výkonům, děkujeme za vzornou reprezentaci gymnázia. Můžete si prohlédnout diplom dívek za 1. místo a diplom chlapců za 1. místo.